امروز پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

طلاب ممتاز کرمانی در قم تجلیل می شوند یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۲:۲۸


طلاب ممتاز کرمانی در قم تجلیل می شوند تعداد بازدید: ۴۰۸

نماینده طلاب و فضلای کرمان در جمع طلاب این شهر اعلام کرد آن دسته از طلابی که دارای کارنامه موفق هستند و به عنوان برترین ها شناخته می شوند از سوی مجمع نمایندگان این استان مورد تجلیل و تشویق قرار می گیرند.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، حجت الاسلام والمسلمین حسین سازندگی در جمع طلاب کرمانی گفت: امسال هفته   وحدت با پیروزی اسلام بر کفرجهانی همزمان شد، پیروزی اسلام بر داعش را به فرمانده اصلی این جنگ یعنی رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله  العظمی امام خامنه ای تبریک عرض می کنم و همچنین تقدیر و تشکر داریم و از خدای متعال صحت و سلامت برای تمامی مدافعین حرم خصوصا فرمانده  بزرگوار آنها، همشهری بزرگوار خودمان، سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی که مطیع امر رهبر بود و توانستند این برنامه را اجرا کنند، داریم.

 

نماینده طلاب وفضلای کرمان عنوان کرد: وحدت مسلمین پیروزی بر کفر و نفاق را رقم زد و می  توانیم از عمق جان معنای وحدت را درک کنیم و امیدواریم با همین وحدت بتوانیم روزی مکه و مدینه را فتح کنیم وپرچم را بدست پرچمدار  اصلی  اش آقا امام زمان(عج) بدهیم.

 

وی ادامه داد: دولت بحرین مرجع تقلید بزرگوار حضرت آیت الله شیخ عیسی قاسم را در مدت بسیاری خانه محبوس و زندانی کرده است، تا وضعیت جسمی این عالم بزرگوار بسیار وخیم شود.

 

حجت الاسلام والمسلمین حسین سازندگی در جمع طلاب کرمانی اظهار داشت: جهت تسهیل وام برای طلاب محترم کرمانی، مجمع نمایندگان با بانک رسالت قراردادهایی منعقد کرده است که امیدواریم خدمت دیگر به این قشر محترم ارائه شود.

 

وی همچنین ادامه داد: طلاب محترمی که معدل 17 به بالا دارند، در هر پایه ای حتی مصاحبه درس خارج و حتی پایان  نامه و در برخی مؤسسه های خصوصی حوزوی معدل 17 به بالا دارند، حتما کارنامه تأیید شده خود را به دفتر نمایندگی مجمع طلاب در فیضیه تحویل دهند تا مورد تشویق  و تجلیل قرار گیرند.