امروز پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

هم اندیشی نخبگان کرمانشاه با مدیر کل اطلاعات شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۵:۱۹


هم اندیشی نخبگان کرمانشاه با مدیر کل اطلاعات تعداد بازدید: ۳۵

جلسه طلاب و فضلای نخبه استان کرمانشاه با حضور مدیر کل اطلاعات این استان در قم برگزار شد.
 
 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، علاوه بر جلسه عمومی طلاب و فضلای استان کرمانشاه، مدیر کل اطلاعات استان و همراهان و حجت الاسلام صالحی مشاور استاندار کرمانشاه در امور روحانیت با حضور نمایندگان طلاب و فضلای کرمانشاه حجج اسلام مهدی عبدی و فرضعلی فعلی جلسه تخصصی با حضور 21 نفر از فضلای برجسته کرمانشاه تشکیل شد.

 

در این جلسه صمیمی ابتدا مدیرکل اطلاعات استان گزارشی از وضعیت امنیتی و مسائل مربوطه را ارائه و سپس فضلای محترم دغدغه‏های فرهنگی و اجتماعی را مطرح و به ارائه راهکار پرداخت.

 

 حجت الاسلام عبدی رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای کرمانشاه نیز در این جلسه اظهار کرد: در سال‏های اخیر آمار نگران کننده‏ای از آسیب‏های اجتماعی منتشر شد که نگرانی‏هایی در بین مسئولان نظام ایجاد کرد تا جایی که رهبر معظم انقلاب شواریی در این زمینه تشکیل دادند که اعضای آن مرتباً با معظم له نشست‏هایی دارند و استان کرمانشاه یکی از ۶ استان درگیر معضلات اجتماعی در کشور به میزان زیاد است.

 

وی ادامه داد: بدیهی است تمام کسانی که دلبسته نظام هستند و می‏خواهند از آلام مردم بکاهند لازم است با ورود جهادی به این موضوع هرآنچه در توان دارند در کاهش آسیب‏های اجتماعی به کارگیرند بدیهی است اقدام شخصیتهای حقیقی و حقوقی در این زمینه می‏بایست مبتنی بر اطلاعات صحیح باشد و نقش روحانیت و خدماتی که می‏توانند ارائه کنند بر کسی پوشیده نیست.

 

عضو مجمع نمایندگان در ادامه گزارشی از استان کرمانشاه ارائه کرد و اظهار داشت: این استان با نرخ رشد بیکاری 20.7 درصدی جدول اولین رتبه بیکاری در کشور است.

 

بر اساس این گزارش؛ حجت الاسلام و المسلمین عبدی، آمادگی طلاب و فضلای کرمانشاه را  برای رفع این معضلات اعلام کرد در پایان مدیرکل ماطلاعات استان کرمانشاه ضمن تشکر از فضلای استان از آنان با توجه به تخصص هایی که دارند دعوت به همکاری علمی پژوهشی کرد.