امروز پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

تجلیل از طلاب و نخبگان جنوب کرمان شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳:۵۱


تجلیل از طلاب و نخبگان جنوب کرمان تعداد بازدید: ۳۷

در جلسه ای که با حضور رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم برگزار شد، در این جلسه طلاب، اساتید، پژوهشگران و نخبگان و شهرستان های کهنوج، منوجان، قلعه گنج، رودبار جنوب و فاریاب(جنوب کرمان) تقدیر شد.
 
 
 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای شهرستان های کهنوج، منوجان، قلعه گنج، رودبار جنوب و فاریاب(جنوب کرمان) روز جمعه 11اسفند96 در مدرسه علمیه کرمانی های قم با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید اکبر حسینی نژاد، رئیس محترم مجمع نمایندگان طلاب و حجت الاسلام والمسلمین نجنو، امام جمعه محترم شهرستان قلعه گنج برگزار شد.
 
در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین حسین لطفی مهروئیه، نماینده طلاب و فضلای جنوب کرمان رحلت جانسوز حضرت ام البنین(س) را تسلیت عرض کرد و ضمن خیر مقدم گویی اشاره ای به عمل کردن به روایت ائمه اطهار از سوی طلاب داشت.
 
وی ادامه داد: روزانه پیش می آید که ما روایاتی را برای مردم می خوانیم و یا در مکانهایی روایاتی را برای ما می خوانند، ولی این احساس می شود که متاسفانه در عمل کردن به روایات آنی که بایستی باشیم، نیستیم.
 
عضو مجمع نمایندگان با اشاره به اینکه در بین برخی این تفکر وجود دارد که شاید طلاب با سایر مردم متفاوت هستند، تصریح کرد: طلاب از مردم هستند و روایات هم آنها را شامل می شود؛ بنابراین در عمل کردن به آنها نباید خود را مستثنی بدانند.
 
حجت الاسلام والمسلمین لطفی در بخش دیگر از سخنان خود اظهار داشت: در این چند سالی که به عنوان نماینده طلاب در مجمع نمایندگان توفیق حضور داشتیم همیشه سعیمان بر این بود که در خدمت طلاب باشیم.
 
 وی با بیان اینکه در برخی جاها شاید کم کاری های هم صورت گرفته باشد، گفت: طلاب این مساله را بایستی به پای کمی امکانات بگذارند، هر چند که بزرگان همیشه نسبت به ما لطف داشتند و همین جا جای دارد از حجت الاسلام نجنو امام جمعه محترم تشکر کنم که الحق والانصاف همیشه در خواست ما را می پذیرفتند و در حد توان به ما کمک می کردند.
 
نماینده طلاب و فضلای جنوب کرمان در پایان به انتخابات هشتمین دوره مجمع نمایندگان اشاره داشت و ابراز کرد: مجمع نمایندگان آخرین روزهای دوره هفتم را سپری می کند و انتخابات هشتمین دوره مجمع نمایندگان روز 20 اسفند برگزار خواهد شد، بنابراین انتظاری که از طلاب می آید این است که به صورت با شکوه در این انتخابات شرکت کنند و سایر دوستان خود را هم ترغیب به این کار کنند.
 
بر اساس این گزارش؛ در پایان این جلسه از طلاب، اساتید، پژوهشگران و نخبگان جنوب کرمان تقدیر به عمل آمد و هدایایی جهت تشویق به آنها اهدا شد.