امروز پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

مسؤولان برای حل مشکلات نگاهشان به داخل کشور باشد شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۱:۲۱


مسؤولان برای حل مشکلات نگاهشان به داخل کشور باشد تعداد بازدید: ۷

نماینده طلاب کرمان به سخنان رهبر انقلاب برای حل مشکلات در داخل کشور اشاره کرد و اظهار داشت: همچنان که رهبری عزیز فرمودند همه مشکلات در داخل کشور قابل حل هستند و مسؤولان نباید نگاهشان به خارج از کشور باشد.
 
 
 
 
 
حجت الاسلام رضا بهاءآبادی، نماینده طلاب و فضلای استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، اظهار داشت: متاسفانه برای برخی از مسؤولان حل مشکلات مردم تنها یک شعار انتخابات شده است و پس از رای گیری مردم را فراموش می کنند.
 
وی افزود: برخی از مسؤولان تنها به دنبال رای برای چهار سال مسؤولیت خود شعارهای انتخاباتی می دهند؛ و مردم را در انتخابات اصل می دهند اما در زمان قبول مسؤولیت مردم به حاشیه می روند.
 
این نماینده طلاب تصریح کرد: گرچه تلاش های از سوی مسؤولان صورت می گیرد؛ اما هرگز این تلاش ها در شان و جایگاه ملت ایران نیست و باید بیش از این ها برای آن ها کار و تلاش کرد تا در جهان سربلند بمانند.
 
 وی ادامه داد: رهبری عزیز همیشه بر حل مشکلات مردم تاکید دارند، اما مسؤولان اجرایی از این مهم غافل هستند و تنها به دنبال تحقق بخشی از شعارهای سیاسی و انتخاباتی هستند و معیشتی مردم به فراموشی سپرده می شود.