امروز پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

برگزاری کارگاهای آموزشی برای طلاب استان کرمان دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۴:۲۴


برگزاری کارگاهای آموزشی برای طلاب استان کرمان تعداد بازدید: ۱۰

حجت الاسلام و المسلمین عباس مسلمی زاده، رئیس مجمع نمایندگان طلاب استان کرمان، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب گزارشی از عملکرد مجمع این استان ارائه کرد.
 
 
وی گفت: در مجمع طلاب و فضلای استان کرمان که متشکل از سیزده نماینده است با همفکری و مشورت بعضی از اقداماتی در این مدت انجام دادیم که خوشبختانه رضایت طلاب استان را به همراه داشته است.چند تا کار که در این مدت صورت گرفته است رایزنی هایی است با مسئولین استان مخصوصاً مسئولین روحانی استان که مسئولیت هایی در سطح بالا داشتند.
 
 
 
  حجت الاسلام و المسلمین مسلمی زاده اظهار داشت: در این مدت چندین بارامام جمعه  و نماینده  ولی فقیه استان در جمع طلاب دعوت شدند و ایشان در برخی از عرصه سیاسی مشورت های لازم را ارائه کردند؛ اخیراً ایشان توسط رهبر معظم انقلاب انتخاب شد و دو سه جلسه با ایشان جلسات مشورتی داشتیم و دربعضی از موارد مثل اداره  حوزه های استان و بعضی از ائمه  جمعه، با آنها رایزنی ها و تصمیماتی گرفته شد و خیلی جلسات خوب و مفیدی بود.
 
 
 
عضو مجمع نمایندگان اظهار داشت: دو جلسه  خیلی مهم با دادستان دادگاه ویژه روحانیت استان کرمان داشتیم برای اینکه ایشان با طلاب کل استان جلساتی به طور متمرکز داشته باشند و آفت شناسی و آسیب شناسی کنند، مسائل روحانیت و مسائل مربوط به طلاب با موضوع آسیب های اجتماعی دنبال کنند.
 
 
 
 وی عنوان کرد: باتوجه به اینکه طلاب استان کرمان طلاب نجیب و خلیق و در عین حال خیلی محجوب و مظلوم، اهل درس و اهل تلاشند ولی کسی به آن صورت از آنها تجلیلی به عمل نمی آورد، تصمیمات بر این شد که مجمع استانی، طلاب ممتاز را شناسایی کند که خوشبختانه این اقدام انجام گرفت و در مراسمی از طلاب ممتاز تجلیل شد.
 
 
 
  حجت الاسلام و المسلمین عباس مسلمی زاده ابراز کرد: قریب به 200 نفر طلبه   ممتاز داریم یک رایزنی هایی صورت گرفته و اقداماتی آقایان طلاب کردند و خود حقیر یک بودجه ای را جذب کردیم برای اینکه از این 200 نفر در یک جلسه  آبرومند تجلیل و تقدیر بعمل آمد که در ایجاد فضای رقابت سالم  و البته علمی بین طلاب مؤثر است برای بقیه  طلاب برای علم اندوزی تحریک کننده خواهد بود.
 
 
 
عضو مجمع نمایندگان اضافه کرد: همچنین در زمانی که انتخابات بود در دوران انتخابات جلسات مختلف و جلسات متعدد استانی اعم از اینکه خود طلاب و آقایان فضلا در جلسات مشورتی دعوت شده اند و برای آنها صحبت و سخنرانی شد بعضی از سخنرانان کشوری را دعوت کردیم که مشورت کنند راهنمایی بدهند طلاب را آگاه، چالش هایی که ممکن بود وجود داشته باشد را برای طلاب گوشزد کنند.
 
 
 
 وی اظهار داشت: در عین حال جلسات مختلف استانی داشتیم برای موارد مختلف تصمیمات متعددی که قرار است صورت گیرد مثلاً یکی از آن تصمیمات این بود که در خود شهرستان قم در حوزه مکانی تهیه شود تا بعضی از فعالیت هایی مانند کلاس های فوق آموزشی و دوره پودمانی را برای طلاب استان برگزار کنیم.