امروز پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

جلسه طلاب و فضلای شهرستان های جنوب کرمان برگزار شد شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۹:۲۳


جلسه طلاب و فضلای شهرستان های جنوب کرمان برگزار شد تعداد بازدید: ۱۱

جلسه طلاب و فضلای شهرستان های کهنوج، منوجان، قلعه گنج، رودبار جنوب و فاریاب(جنوب کرمان) در مدرسه کرمانیها با حضور دکتر حمزه نماینده این منطقه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
 
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای شهرستان های کهنوج، منوجان، قلعه گنج، رودبار جنوب و فاریاب(جنوب کرمان) روز جمعه 31فروردین 97 در نمازخانه مدرسه کرمانیها با حضور دکتر حمزه نماینده این منطقه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
 
در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین ابوذر فروتنی، نماینده طلاب و فضلای کهنوج ضمن خیر مقدم گویی و تبریک روز پاسدار، میلاد امام حسین(ع) و اعیاد شعبانیه، فضیلت برآورده کردن حاجت مومن را بسیار بالا دانست.
 
وی با بیان اینکه در رابطه با مساله خدمت به خلق آیات و روایات بسیار زیادی داریم گفت: این مساله به اندازه ای مهم است که می فرمایند، اگر کسی نسبت به حاجات مردم بی تفاوت باشد از دایره اسلام خارج می شود.
 
حجت الاسلام والمسلمین فروتنی ادامه داد: مسئولان فرصت بسیار خوبی را در پیش رو دارند که به مردم خدمت کنند و نیازهای آنها را برطرف کنند و یقینا نزد خدا پاداش بزرگی برای آنها خواهد بود.
 
نماینده طلاب و فضلای کهنوج در ادامه به برخی از مسائل منطقه پنج گنج اشاره کرد و اظهار داشت: مردم محترم این منطقه همیشه طرفدار نظام بودند و بدون هیچ چشم داشتی از نظام حمایت کردند بنابراین حق این مردم است که مسئولان به آنها خدمت کنند.
 
وی برخی از فعالیت های نماینده فعلی این منطقه را در مجلس بهتر از نماینده ها قبل دانست و در ادامه هم به برخی از مشکلات منطقه اشاره کرد و از نماینده مجلس خواست که پیگیری کند.
 
حجت الاسلام والمسلمین فروتنی، ارتباط مستمر با طلاب و سرکشی در منطقه را از مهمترین ویژگی های نماینده مجلس این منطقه دانست و گفت: نماینده محترم در بسیاری از مسائل فرهنگی، آموزش و پرورش، قوه قضائیه و ادارات می تواند از طلاب استفاده کند تا در این مسائل منطقه بهتر اداره شود.
 
شایان ذکر است در ادامه برخی از طلاب جنوب کرمان در زمینه های مختلف، سیاسی، فرهنگی و کشاورزی سوالاتی را مطرح کردند و از نماینده خود در خواست کردند که در این زمینه ها پاسخگوی آنها باشد.