امروز پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

جلسه طلاب زرند و کوهبنان در قم برگزار شد چهارشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۴:۵۲


جلسه طلاب زرند و کوهبنان در قم برگزار شد تعداد بازدید: ۱۶

جلسه طلاب و فضلای زرند و کوهبنان کوه در مدرسه علمیه کرمانیها با حضور حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی، امام جمعه شهرستان زرند و حجت الاسلام و المسلمین سلطانی رئیس سازمان تبلیغات این شهرستان برگزار شد.
 
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای زرند و کوهبنان کوه در مدرسه علمیه کرمانیها با حضور حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی، امام جمعه محترم شهرستان زرند و حجت الاسلام و المسلمین سلطانی رئیس سازمان تبلیغات این شهرستان برگزار شد.
 
 حجت الاسلام و المسلمین جعفری نماینده طلاب و فضلای شهرستان زرند ضمن خیر مقدم گویی و تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: جلسه طلاب و فضلای زرند و کوهبنان مدت طولانی است که به خاطر مشکلاتی برگزار نشد که مهمترین مشکل این شهرستان ها برای برگزاری جلساتشان نداشتن مکان است.
 
عضو مجمع نمایندگان طلاب گفت: از نماینده های قبلی طلاب و فضلای زرند و کوهبنان تشکر می کنیم، زحمت های بسیاری کشیدند و مسئولیت در ادامه بر عهده ما است، امیدواریم بتوانیم به نحو احسن انجام وظیفه کنیم.
 
حجت الاسلام و المسلمین جعفری با بیان اینکه بانک اطلاعاتی برای طلاب نداریم، گفت: سعی داریم که این کار را انجام دهیم تا اگر نیازی شد راحت به طلبه مورد نظر دسترسی داشته باشیم و از آن استفاده کنیم.
 
شایان ذکر است در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی، امام جمعه شهرستان زرند و حجت الاسلام و المسلمین سلطانی رئیس سازمان تبلیغات این شهرستان، گزارشی از فعالیت های خود ارئه و به برخی مشکلات شهرستان اشاره کردند.