امروز پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

گزارش تصویری جلسه طلاب و فضلای شهرستان رابر در قم سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۲:۱۰


گزارش تصویری جلسه طلاب و فضلای شهرستان رابر در قم تعداد بازدید: ۲۰

جلسه طلاب و فضلای شهرستان رابر در ساختمان مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم، با حضور ، حجت الاسلام والمسلمین صادقی امام جمعه رابر برگزار شد.
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای شهرستان رابر در ساختمان مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم، با حضور ، حجت الاسلام والمسلمین صادقی امام جمعه رابر برگزار شد.
 
در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین شمس الدینی نماینده طلاب و فضلا ضمن خیر مقدم گویی با ارائه گزارشی از آمار طلاب اظهار داشت: طلاب شهرستان رابر از استعداد بسیار خوبی برخوردار هستند و برخی از آنها استاد و نخبه هستند.
 
وی با اشاره به اینکه طلابی که از استعداد خوب بهره مند هستند را بایستی حمایت کرد گفت: بایستی از این طلاب با استعداد در شهرستان در بخش های مختلف استفاده شود.
 
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مسلمی زاده ضمن خیر مقدم گویی اظهار داشت: طلاب شهرستان رابر از آن دسته از طلاب هستند که بسیار بااستعداد و پرتلاش هستند.
 
وی با اشاره به ضرورت و اهمیت کارهای فرهنگی در جامعه گفت: تمام مسئولان بایستی بستر را برای انجام فعالیت های فرهنگی آماده کنند و برای گرفتن نتیجه بهتر بایستی از طلاب بومی این شهرستان استفاده کرد.
 
شایان ذکر است؛ در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین صادقی به برخی مسائل اقتصادی فرهنگی و تبلیغی اشاره کرد.