امروز پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

طلاب کرمانی در قم گردهم آمدند پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۸:۲۴


طلاب کرمانی در قم گردهم آمدند تعداد بازدید: ۳۱۸

جلسه طلاب و فضلای کرمان با حضور حجت الاسلام و المسلمین طیبی فر، فرمانده تیپ 83 امام صادق(ع) در مدرسه علمیه کرمانیهای قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای کرمان با حضور حجت الاسلام و المسلمین طیبی فر، فرمانده تیپ 83 امام صادق(ع) در مدرسه علمیه کرمانیهای قم برگزار شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین طیبی فر با تبریک هفته وحدت و میلاد نبی اکرم(ص) و امام صادق(ع) ابراز کرد: نقل تاریخ بسیار مهم است و هدف از آن عبرت گیری است که این راه را پیامبران و امامان معصوم برای ما باز کردند.

وی ادامه داد: زمانی که خداوند پای اولین انسان را بر روی زمین گذاشته است برای اداره این انسان یک نرم افزاری تعریف کرده است که انسان پای بر روی زمین گذاشته و تا زمانی که آخرین انسان بر روی زمین است این نرم افزار جریان دارد.

 

فرمانده تیپ 83 امام صادق(ع) عنوان کرد: در واقع خداوند چیزی از جنس خود انسان را عصمت داده است که خطا نرود و اشتباه نکند و آن را برای راهنمایی انسان آفریده است و با شرایط خاصی که دارد خداوند آن را در جهان حاکم کرده است.

 

وی نظام آفرینش را دارای یک نظم خاص دانست و اظهار داشت: اولین انسانی که خداوند بر روی زمین آفریده است را پیامبر نامید که آن را به عنوان عصمت نام می بریم و آخرین انسانی که روی کره زمین است آن هم امام معصوم است، که این دارای یک نظام خاص است.

 

حجت الاسلام و المسلمین طیبی فر افزود: 124 هزار پیامبر آمدند و نرم افزار خداوند را با خود به همراه داشتند و آن را در جامعه انتشار دادند تا زمانی که خاتم الانبیاء آمدند و این نرم افزار را به امامان معصوم رساندند.

 

وی با بیان اینکه هیچ زمانی زمین از حجت خداوند خالی نمی شود، تصریح کرد: مردم برای اینکه گمراه نشوند وظیفه دارند که به دنبال یک مقام معصوم بروند، در واقع مقام معصوم تا زمان امام دوازدهم قابل روئیت بود، که با مصلحت خداوند بحث غیبت پیش آمد، بنابراین اگر در زمان غیبت به کسی مراجعه می شود چون دستور خود آنهاست.

 

فرمانده تیپ 83 امام صادق(ع) اظهار داشت: این نرم افزار و تعریف برای بسیاری از آدم هایی که روحیه استکباری دارند و و هوس بر آنها حاکم است قابل پذیرش نیست و همیشه درصدد این بودند که این نرم افزار را به هر نحوی که شد از سر راه بردارند.

 

وی اظهار داشت: تمام اختلافاتی که با پیامبران داشتند بخاطر دو چیز بود، نخست اینکه می خواستند این نرم افزار را از بین ببرند و بعضی هم به دنبال این بودند که این نرم افزار را دستکاری کنند و به شکل دلخواه خود در آورند یعنی این نرم افزار را به گونه ای تنظیم کنند که ظاهر زیبا را داشته باشد ولی در اصل باطن زشتی داشته باشد.

 

حجت الاسلام و المسلمین طیبی فر اظهار داشت: مشکل عمده انبیاء گردنکشان دنیا نبودند چون آنها شناخته شده بودند و با آنها برخورد می کردند، در واقع مشکل اصلی آنها و بزرگترین خطری که حرکت انبیاء را تهدید می کرد، رجعت خودی ها بود که امروز هم این رجعت جامعه ما را تهدید می کند.

 

وی ادامه داد: دشمنان که در مسیر حق نبودند که بخواهند از مسیر حق رجعت کنند، سخن از اینها نیست پس چه کسانی رجعت می کنند، افرادی که کلمه «لا اله الالله» را بر زبان آرودند و در رکاب پیامبر جنگیدند و نقش یار دشمن را در داخل بازی می کردند، در واقع این افراد بودند که حرکت انبیا را با مشکل رو به رو کردند.

 

فرمانده تیپ 83 امام صادق(ع) عنوان کرد: در جامعه امروزه برخی از روحیه «ما می توانیم» به روحی «ما نمی توانیم» برگشته اند، در واقع این آدم های که از خیلی چیزها برگشته اند جامعه اسلامی را به دردسر انداختند و با مشکلات زیادی رو به رو ساختند.

 

وی با بیان اینکه امروزه دشمن برای براندازی کردند جامعه اسلامی برنامه ریزی کرده است، گفت: دشمنان حتی برای برنامه غذایی ما هم برنامه ریزی کردند و محصولات تراریخته را به بازار های ما وارد کردند.

 

حجت الاسلام و المسلمین طیبی فر با طرح این سوال که چرا با توجه به تحریم های زیاد از سوی آمریکا، این کشور به کشور ما گندم صادر می کند، اظهار داشت: درواقع دشمنان با راهبردهای که علیه جامعه اسلامی ما تنظیم کردند می خواهند غذاهای طیب را از جامعه ما حذف و غذاهای آلوده را وارد سفره های مردم ما کنند.

 

وی در پایان اشرافیت، خواص و نخبگان بی بصیرت را مایه فساد در یک جامعه دانست و اظهار داشت: این افراد در جامعه ما کم نیستند و برخی تعهد دارند که جریان لیبرالیزم را در جامعه اسلامی ما گسترش بدهند.