امروز پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

جلسه طلاب سیرجان در قم برگزار شد پنجشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹:۲۴


جلسه طلاب سیرجان در قم برگزار شد تعداد بازدید: ۱۷۹

جلسه طلاب و فضلای سیرجان با حضور امام جمعه این شهر در قم برگزار شد.
 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان، حجت الاسلام عباس مسلمی زاده استان کرمان در جلسه طلاب و فضلای سیرجان با اشاره به زندگی امام موسی کاظم و سختی های که در این دوران داشتند، گفت: فرمایشات حضرت موسی بن جعفر(ع) شاه کلید  پرده برداری از شرایط بحرانی دوران آخرالزمان است، متاسفانه گناه، تباهی و سیاهکاری گاهی از در و دیوار جامعه ما می بارد.

 

 وی ادامه داد: حضرت فرمودند وقتی مردمان گناهان نو می کنند کارهایی را می کنند که قبلا اصلا و ابدا این گناهان را انجام نمی دادند، خدا هم برای این چنین مردمی بلا و مصیبت، عذاب و گرفتاریی را احداث می کند که اصلا و ابدا حسابش را هم نمی کرد.

 

 حجت الاسلام مسلمی زاده  با بیان اینکه گناه جدید و مدرن عذاب جدید و مدرن را به دنبال دارد، تصریح کرد: در عالم هستی قانون کنش و واکنش است، ایشان فرمودند، مردمان حواسشان جمع باشد، اگر پرده دری کنند، خداوند متناسب به آن عذابی را نازل می کند.

 

نماینده طلاب و فضلای سیرجان اظهار داشت: وقتی جوامع اسلامی گرفتار می شوند به یک پدیده ای مثل داعش که یک گروه سفاک و جنایت کاری که اصلا و ابدا به هیچ کس رحم نمی کنند،این از مصادیق همان بلا حدث است که بایستی حواسمان جمع باشد.